Стоматология :-X

Автор ZALOM, Декабрь 16, 2014, 01:24:26 am

« предыдущая тема - следующая тема »

| Вниз

ZALOM

Декабрь 16, 2014, 01:24:26 am Последнее редактирование: Декабрь 16, 2014, 01:40:43 am от ZALOM
Новоградцы, подскажите, пожалуйста, где хорошо\недорого лечат зубы? ужасно боюсь стоматологов, но появились проблемы :-[
хочется, чтобы без боли и чтобы "посюсюкались" со мной чтоли ;D ( да я такой :Р)

ShadE

Цитата: ZALOM от Декабрь 16, 2014, 01:24:26 am
Новоградцы, подскажите, пожалуйста, где хорошо\недорого лечат зубы? ужасно боюсь стоматологов, но появились проблемы :-[
хочется, чтобы без боли и чтобы "посюсюкались" со мной чтоли ;D ( да я такой :Р)
  в одену, что на ул. Житомирской сходи. Если дёшево и сердито - то в бесплатную можно сходить (правда там не сюсюкают ;D)
Электромонтажные работы: Быстро, качественно, гарантия. тел: 093-901-39-71

CJ.Koka

Новоградцы, подскажите, пожалуйста, где хорошо\недорого лечат зубы?

Територія "Техна" заходити через прохідну, на прохідній запитати стоматологію, покажуть.
Якість на рівні не хуже любою нашої міської стоматклініки а то і вище, лікар професіонал (переконався на собі) ціни на порядок нижчі від інших.

097-757-83-65, Володимир

CJ.Koka

Цитата: ShadE от Декабрь 16, 2014, 09:44:12 am
  в одену, что на ул. Житомирской сходи. Если дёшево и сердито - то в бесплатную можно сходить (правда там не сюсюкают ;D)

я 5 років назад дитину 4-літню водив...малий боявся страх врачів....уговорив...так коли почав кричати малий при вигляді лікаря...лікар не витримав сказав що я не можу укротити свого сина чи що...тобто чи вдарити чи тримати...я був в щоці, на тому Одена для мене не є стоматологією теперішнього рівня, вибачте за антирекламу, але факт

ShadE

Цитата: CJ.Koka от Декабрь 16, 2014, 09:56:19 am

я 5 років назад дитину 4-літню водив...малий боявся страх врачів....уговорив...так коли почав кричати малий при вигляді лікаря...лікар не витримав сказав що я не можу укротити свого сина чи що...тобто чи вдарити чи тримати...я був в щоці, на тому Одена для мене не є стоматологією теперішнього рівня, вибачте за антирекламу, але факт
ну смотрите сами, это лучшая стоматология в городе, других рекомендовать не могу.
Электромонтажные работы: Быстро, качественно, гарантия. тел: 093-901-39-71

CJ.Koka

Цитата: ShadE от Декабрь 16, 2014, 10:03:46 am
Цитата: CJ.Koka от Декабрь 16, 2014, 09:56:19 am

ну смотрите сами, это лучшая стоматология в городе, других рекомендовать не могу.

звідки такий аналіз??? сам всі стоматології провіряв??? )))

Кацавейка

Одена. Стоматолог Гнітецький. Мені сподобалося. Ще там лікувалася дружина, старша донька рівняє зуби. Порівнювати можу лише із державною стоматологією де був досвід в 16 років.

leonlp

В Одене был пару раз. Но рекомендую стоматкабинет Дацюк Елена за центром занятости (вроде ул. Ковальского). Уже более 14 лет как знаю.  Не очень дорого, хотя много привязывается к курсу валют. т. 35076. И будет все  ;D

ZALOM

наверное Одена, осталось только решиться :-X

CJ.Koka

Цитата: ZALOM от Декабрь 17, 2014, 20:52:02 pm
наверное Одена, осталось только решиться :-X

я радив а Ви думайте, як в грошах не проблема то тільки "решиться")

| Вверх