Генеральный план развития

Автор AlexR, Июнь 21, 2013, 16:18:47 pm

« предыдущая тема - следующая тема »

| Вниз

Dimagudz1

Ну по крайній мірі я не скриваю хто я!! А прогрес завжди буде як би не больно то було для інших. Весь світ розвивається і тут радянська система не до чого!! Таке вже у нас законодавство. А на рахунок (ніби ) закулісних  обговорень у нас між іншим було два громадських слухання Генерального плану , про його розгляд друккувалося в місцевих газетах та була бігуча строка по місцевому телебаченню. всі хто вважав що то йому потрібно то приходив і висловлював свою думку і нетреба зараз казати що ХТОСЬ ЩОСЬ ДЕСЬ ТАМ МАХЛЮЄ. А на Ваш запит вже давно дано розяснення  і Ви його мали отримати поштою, а в разі не отримання Ви його можете отримати у міській раді  там де Ви писали зверення. Всі розроблення певних містобудівних документацій здійснюється відповідно до державних будівельнрих норм та правил. і СНіпів. Нас контрорлюють і безкінечно перевіряють відповідні служби  і якби було б якесь відхилення то вже б давно хтось би полетів з роботи і сидів би у тюрмі (як передбаченого закорнодавством , а дають між іншим до 3 років) .
Пчёлы против мёда!!! Корупционеры против корупции!!!!!

Dimagudz1

Між іншим я нікого і ніколи не називав дурнем. Обвинувачення  -  це слабкість бідних духом

CJ.Koka

Цитата: Dimagudz1 от Июнь 26, 2013, 14:26:40 pm
Між іншим я нікого і ніколи не називав дурнем. Обвинувачення  -  це слабкість бідних духом

+1

AlexR

Июнь 26, 2013, 16:13:59 pm #18 Последнее редактирование: Июнь 26, 2013, 17:33:49 pm от AlexR
Це не обвинувачення, а констатація факта.Давайте  залишимо ситуацію такою якою вона є, а героїв змінимо:витель каже учню, " ну нащо тобі той буквар,нащо тобі та математика та фізика і хімія, для чого тобі знати як діють фізичні та хімічні закони , для цього потрібні відповідні знання а так не розберешся і собі що хоч подумаєш."АБСУРДНА СИТУАЦІЯ,  але пробачте неможливо щось вивчити не отримавши фундаментальної інформації.
    Вам не подобається коли я не називаю свого імені, пробачте але це гра по Ваших правилах,тому вони Вам і не подобаються. Я Вам надав інформацію про те що я громадянин міста,що я займаюсь підприємницькою діяльністю на вул.Соборності, я існую. Бльше Вам знати нічого не потрібно,адже Ваш генплан також існує.  В кінці 80-х в Палаці культури виставили ескзіний план гідропарку міста вздовж р.Случ оце приклад відкритості влади, приклад громадських обговорень. З генеральним планом ситуація інша,громаді надали рівно стільки інформації скільки потрібно для того щоб від звітуватись перед контролюючими органами, тобто для галочки. Оце дійсно слабкість боятись сказати людям правду. Адже ви знаходите приватних підприємців коли потрібно надати гроші на свято "Лесиних джерел", або поздоровити ветеранів із 9--Травня і це все добре,я за. Але я проти подвійних стандартів, чому ніхто не знаходить підприємців  міста і не запрошує на громадські слухання.
   До речі Ви так і не відповіли на питання: А ЯК З ЦІЛЬОВИМ ВИКОРИСТАННЯМ ЗЕМЕЛЬ?

Dimagudz1

я бачу що кожному зі своєї колокольні краще видно шо робиться у сусіда

Dimagudz1

Згідно цільового призначення Ваша земельна ділянка знаходиться в зоні "Ж-3", що означає зона багатоповерхової житлової забудови - це як основний (або переважний) вид використання

AlexR

Июнь 26, 2013, 17:41:35 pm #21 Последнее редактирование: Июнь 26, 2013, 17:52:37 pm от AlexR
Шановний  ми з вами не сусіди. Ви чиновник місцевої влади  працівник відділу архітектури. Ваша діяльність на Вашій посаді це не є хазяйнування у власному дворі, як Ви вирішили, це виконання своїх обов"язків на користь громаді.
  Добре повторюю та уточнюю питання: як земельні ділянки зазначені в документах: право власності на  мельну ділянку для ведення комерційної діяльності,або  пр.вл.для обслуговування житлового будинку,чи орендована земельна ділянка надана для обслуговування житлового буд. та госп.будівель.

Dimagudz1

а хто каже що я хазяйную (чи хочу хазяйнувати) я виконую свої службові обовязки як і Ви свої

Dimagudz1

Мене чомусь дивує ставлення Ваше!! таке враження що тут сидять якісь монстри і тільки мріють шось десь хапнути, розібрати і таке інше

AlexR

Якщо у 2009р.  Боровик тоді г.арх. відкрито заявляє одному з громадян що ніяких заяв ні прояке будвництво на в.Соборності він не прийме і будувати нічого не дозволить.Цитую:"Я вам хохлам зовсім заборонив би будуватись томущо ви гомо але не сапіенс." Свідком цієї розмови була нині гол. арх.Л М.Гончарук, Ось такою я володію інформацією. Ось так приймались зауваження  та слушні пропозиції від громадян.

AlexR

Загляньте до 21 відповіді там доповнення.

Dimagudz1

Ну мені про таке нічого невідомо. Боровик добрий спеціаліст хіба шо може трохи вспильчивий

AlexR

ТОді зверніться до Л.М.Гончарук вона Вам розкаже. То що по землі. 21пит.

Dimagudz1

Склад та зміст детального плану території
ДБН Б.1.1-14:2012                                                     Тут все детально розписано хто і шо робить і хто кому які надає документи

Dimagudz1

цей ДБН Вам дасть багато відповідей на всі Ваші питання про детальнрий план

| Вверх

Creampie