Як вам допомагає БО "Лікарняна каса Житомирської області".

Автор smile12, Март 26, 2012, 19:10:21 pm

« предыдущая тема - следующая тема »

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

| Вниз

ПР-admin

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ЖИТОМИРЩИНИ!
НАГАДУЄМО ВАМ, ЩО БО «ЛІКАРНЯНА КАСА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ» МАЄ ВЛАСНИЙ САЙТ.
Отож шукайте нас в Інтернеті, адже навіть вступити до організації можна відразу на сайті ЛК - сплативши внески карткою будь-якого банку (до того ж - без комісії!).
Також вступити до БО «Лікарняна каса Житомирської області» можна у відділеннях «ПриватБанку», «Державного ощадного банку», «Райффайзен Банку Аваль» та «Укрпошти» (необхідно обов'язково мати з собою паспорт та ідентифікаційний код).
Якщо виникне необхідність у додатковому поясненні умов вступу до ЛК, сплати внесків (або ж - у подальшому - лікування), зателефонуйте:
067-411-14-51 - номер телефону з питань вступу та сплати внесків
067-411-30-93 - цілодобова «гаряча лінія» з питань лікування.

admin

Был бы магом - стал бы темным ...

sashaupsk

Жена сейчас лежит в больнице. Куча медикаментов, которые есть в списке в ЛК, но в наличии их нет. Покупаем за бабло. Где покупать? куда нести квитанции? какие еще доки нужны?
Спасибо.
Для меня жизнь - это совсем не свеча, которая тает. Жизнь - это чудесный факел, который попал в мои руки на чудное мгновение, и я хочу заставить этот факел пылать как можно ярче, прежде чем передам его следующему поколению.

ПР-admin

Для "sashaupsk".
Яка лікарня конкретно? Які медикаменти? Передзвоніть просто зараз на нашу "гарячу лінію" - будемо розбиратись. Тел. "гарячої лінії" з питань лікування - 067-411-30-93.

sashaupsk

Для меня жизнь - это совсем не свеча, которая тает. Жизнь - это чудесный факел, который попал в мои руки на чудное мгновение, и я хочу заставить этот факел пылать как можно ярче, прежде чем передам его следующему поколению.

ПР-admin

Для "sashaupsk".
Обов"язково телефонуйте, якщо раптом виникне необхідність.
І зайдіть у філію "Лікарняної каси" в Нов.-Волинському міськрайТМО (Телефон: (04141) 5-51-58, лікар-експерт - Лібіченко Наталія Іванівна) й поміняйте картку члена ЛК на нову пластикову - на ній всі контактні телефони центрального офісу ЛК (якщо якісь недопрацювання на місцях - телефонуєте нам і ми розбираємось).

ПР-admin

ДОРОГІ НАШІ ДРУЗІ! НАГАДУЄМО ВАМ, ЩО БО «ЛІКАРНЯНА КАСА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ» МАЄ ВЛАСНИЙ САЙТ, де можна відразу вступити до ЛК - сплативши внески карткою будь-якого банку (до того ж - без комісії!). Також вступити до БО «Лікарняна каса Житомирської області» можна у відділеннях «ПриватБанку», «Державного ощадного банку», «Райффайзен Банку Аваль» та «Укрпошти» (необхідно обов'язково мати з собою паспорт та ідентифікаційний код). Якщо виникне необхідність у додатковому поясненні умов вступу до ЛК, сплати внесків (або ж - у подальшому - лікування), зателефонуйте: 067-411-14-51 - номер телефону з питань вступу та сплати внесків, 067-411-30-93 - цілодобова «гаряча лінія» з питань лікування.

admin

хватит уже этой рекламы. или за деньги, или завязывайте.
Был бы магом - стал бы темным ...

Cruizer

Лучше "за деньги" :)
Призывы к завязыванию на совковых не действуют, у них иммунитет на такое :)
Довёл до ума-не доводи до маразма.

ПР-admin

ДОРОГІ НАШІ ДРУЗІ - БАТЬКИ НОВОНАРОДЖЕНИХ ДІТОК!
До нас часто звертаються батьки новонароджених дітей із запитаннями про те, як «вступити» своїх малят до БО «Лікарняна каса Житомирської області». Отож - інформація для вас.
Для того, ЩОБ ВАША ДИТИНА МОГЛА ВІДРАЗУ КОРИСТУВАТИСЬ ДОПОМОГОЮ ЛК, ВАМ НЕОБХІДНО ПРОТЯГОМ МІСЯЦЯ ВІД ЇЇ НАРОДЖЕННЯ сплатити (через сайт ЛК карткою будь-якого банку, у відділеннях «ПриватБанку», «Державного ощадного банку», «Райффайзен Банку Аваль», «Укрпошти») 45 гривень - сума трьохмісячного внеску за дитину - й приїхати в офіс ЛК (або її філії, які є в усіх районних лікарнях) зі свідоцтвом про народження малюка для того, щоб вам вписали дитину в картку.
Якщо ви пропустили цей період і ВАШОМУ МАЛЯТІ ВЖЕ ПОНАД МІСЯЦЬ від народження, вам необхідно сплатити ту ж суму трьохмісячного внеску за дитину - 45 гривень - і в цьому випадку вже через три місяці прийти в центральний офіс ЛК або її філію в районній лікарні (не забудьте взяти свідоцтво про народження малюка) для внесення імені та дати народження дитини до вашої картки члена ЛК. ПРАВА КОРИСТУВАННЯ ДОПОМОГОЮ ЛК ДИТИНА НАБУВАЄ В ТАКОМУ ВИПАДКУ ЧЕРЕЗ ТРИ МІСЯЦІ після сплати внеску.
Це - умови «вступу» до ЛК вашої першої дитини.
Якщо ж ваші старші дітки вже перебувають в ЛК, зі свідоцтвом про народження молодшої дитини вам необхідно завітати до центрального офісу ЛК чи її філії, аби переоформити картку (в нову впишуть вашу молодшу дитину). Й наголошуємо на тому, що, НЕЗАЛЕЖНО ВІД КІЛЬКОСТІ ДІТЕЙ, ВИ ПЛАТИТИМЕТЕ ЗА ВСІХ РАЗОМ ЛИШЕ 15 ГРИВЕНЬ.
Тож звертайтесь до нас, ми з радістю вам допоможемо!

KolsonCruizer

Довёл до ума-не доводи до маразма.

admin

эту тему закрываю. увижу такую-же тему - забаню инициатора.
Был бы магом - стал бы темным ...

| Вверх