Як вам допомагає БО "Лікарняна каса Житомирської області".

Автор smile12, Март 26, 2012, 19:10:21 pm

« предыдущая тема - следующая тема »

| Вниз

Cruizer

Мне вот интересно, есть чек ликарняной кассы, на котором написано-"передано безкоштовно", стоит о/р номер..... , ( особовый рахунок?), и цена за лекарство.Это как понимать?
Довёл до ума-не доводи до маразма.

smile12

Ви можете сплатити добровільні пожертвування з допомогою сайту «Приват 24».
   Якщо маєте платіжну картку ПриватБанку, потрібно зареєструватися на сайті «Приват 24».
Потім у розділі «Платежі», «Створити», «По Україні» вказати такі дані:
Отримувач: Благодійна організація «Лікарняна каса Житомирської області»
Код ЄДРПОУ: 25838402
Номер рахунку: 26001060319590
МФО банку: 311744
Також вписуєте суму платежу.
У призначенні платежу вказуєте: добровільні пожертвування, своє прізвище, ім'я, по батькові, ідентифікаційний код (№ членської картки ЛК). Для тих, хто робить перший внесок до ЛК також - адресу.
Якщо сплачуєте добровільні пожертвування за іншу особу, вказуєте її прізвище, ім'я, по батькові, ідентифікаційний код (№ членської картки ЛК).
Інформація про реквізити БО «Лікарняна каса Житомирської області» є на сайті ЛК у розділі «Контакти» http://likkasa.com.ua/?page_id=277

smile12

Шановні форумчани! Вітаємо Вас зі святом Великодня!
Хай мир у серці Вашому панує. Хай ангел Божий щастя Вам дарує.
Ісус Христос - здоров'я шле з небес.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

smile12

Цитата: Cruizer от Апрель 12, 2012, 15:32:43 pm
Мне вот интересно, есть чек ликарняной кассы, на котором написано-"передано безкоштовно", стоит о/р номер..... , ( особовый рахунок?), и цена за лекарство.Это как понимать?

Доброго дня! Напишіть, будь ласка, детальніше, що Ви мали на увазі - чи листок призначень, чи видаткову накладну по Лікарняній касі?

smile12

Із1 травня 2012 року в мережі аптек«Санітас»і «Фармавіта»членам Лікарняної каси, які не мають заборгованості зі сплати членських внесків, надається знижка на всі ліки та вироби медичного призначення. Для отримання знижки необхідно мати членський квиток БО«Лікарняна каса Житомирської області».
Довідки за телефоном:(0412)37-31-65,37-84-75.

AlexR

ЛК это полная лажа и развод на деньги.Поехали рожать с женой в Житомир ,там сказали не пропускает ЛК так -как надо оплатить полный год,жена состояла более полгода.Я подобного не знал и решил выяснить ,как же так ведь на книжке члена ЛК написано ,независимо от количества проплат....Дошел аж до житомирского зам.директора,он мне объяснил что договора нет,т.к. это благотворительная ор-ция.В статуте у них можно почитать,есть пункт и про роды,даже пообещал перезвонить и разрешить рожать по ЛК,если я через пару дней принесу чек с оплатой.Я сказал что с такой не серьезной организацией не хочу иметь дело....Роды прошли успешно...Далее больница Новоград ...СНОва часть медикаментов предоставляет ЛК ,остальные большую часть надо покупать.Пошел выяснять почему так, ответ: этого нет на складе, ждать вы не можете,это приписали,но по этой болезни не проходит.Вобщем по ЛК я получил физ.раствор 6 грн.бут.4шт. и анальгин пару ампул. гривен на 30,а и 2 шприца.остальное до окупил в аптеке сумма составила 254 грн.Будет побольше времени объязательно пообщаюсь с членами данной организации,так-как статута их никто не знает,у кого не спрашивал хотя бы в общем расскажите....Может я что-то упустил,но как по мне не зачто не пойду в подобную ор-цию

smile12

Доброго дня! З всіма положеннями ,за якими працює Лікарняна каса, та зі Статутом ЛК Ви можете ознайомитися на сайті організації www.likkasa.com.ua у розділі "Документи".
За положенням перед пологами як і перед оперативним втручанням  потрібно проплатити добровільні пожертвування за рік наперед. Саме так і пояснив Вам заступник виконавчого директора, якому телефонували. Коли у відділенні чи на складі немає потрібних препаратів для лікування за рахунок ЛК, їх можна було б взяти в аптеці (з аптеками укладені договори для екстренних  випадків). Коли Вам сказали, що немає ліків по ЛК, треба було звернутися на філію ЛК у вашій районній лікарні або телефонувати до центрального офісу чи на "Гарячу лінію" (номери телефонів є на картці члена ЛК) і Вам обовя"зково б допопмогли.

AlexR

Май 15, 2012, 19:04:54 pm #22 Последнее редактирование: Май 15, 2012, 19:06:32 pm от AlexR
Цитата: smile12 от Май 15, 2012, 17:15:47 pm
Доброго дня! З всіма положеннями ,за якими працює Лікарняна каса, та зі Статутом ЛК Ви можете ознайомитися на сайті організації www.likkasa.com.ua у розділі "Документи".
За положенням перед пологами як і перед оперативним втручанням  потрібно проплатити добровільні пожертвування за рік наперед. Саме так і пояснив Вам заступник виконавчого директора, якому телефонували. Коли у відділенні чи на складі немає потрібних препаратів для лікування за рахунок ЛК, їх можна було б взяти в аптеці (з аптеками укладені договори для екстренних  випадків). Коли Вам сказали, що немає ліків по ЛК, треба було звернутися на філію ЛК у вашій районній лікарні або телефонувати до центрального офісу чи на "Гарячу лінію" (номери телефонів є на картці члена ЛК) і Вам обовя"зково б допопмогли.

:) :) :)Я и пошел в филию НВ ,там сидела девочка ,которая сказала что я только оператор,направила в 100-какой-то кабинет,где меня должен был принять доктор ЛК. И снова повезло,НА КАБИНЕТЕ БОЛЬШИМИ БУКВАМИ,БЫЛО НАПИСАНО ,ДОКТОР В ОТПУСКЕ ДО 18 ЧИСЛА.Желаний и времени больше не было ни звонить,не ходить.Что еще порадовало, это старшая медсестра,говорит перед тем как ложится люди обычно заказывают медикаменты.И тогда их привозят на склад ЛК. :) :) :)Короче,это типа подумай когда будешь умирать и пойди себе гробик закажи.
А сайт, статуты и прочую лабуду,добросовестно изучил

smile12

Коли виникають термінові запитання стосовно лікування за рахунокЛікарняної каси, телефонуйте на "Гарячу лінію" - 55 49 50 або до лікарів-експертів (0412) 22 54 02

smile12

«СТОП-10» каналу ICTV  перевірив якість медичних послуг в Україні:
вітчизняна медицина має ще один бік - невірні діагнози, неіснуючі хвороби, непотрібні аназізи. Деякі патології, зокрема, дисбактеріоз, вегето-судинна дистонія, існують лише в Україні, а лікувати їх, все-рівно що набирати води в решето. «СТОП-10» радить не грати в рулетку з власним здоров'ям і замислитися, куди витрачаються гроші. Детальніше дивіться за посиланням
http://likkasa.com.ua/?p=1681

smile12

С 6 июня вступает в силу новая программа "Попіклуйся про батьків". Дети могут проплатить за родителей трехмесячный взнос и они становятся членами ЛК сразу, не дожидаясь трех месяцев. И лечиться могут сразу. Одно условие - дети должны быть членами ЛК.

smile12

1 июня состоялось заседание правления ЛК. Приняли новые программы.
С 6 июня вступает в силу новая программа "Попіклуйся про батьків". Дети могут проплатить за родителей трехмесячный взнос и они становятся членами ЛК сразу, не дожидаясь трехмесячного срока. И лечиться могут сразу. Это очень выгодно, если что-то серьезное или операция. Одно условие - дети должны быть членами ЛК.
Также ввели новое - если коллектив в ЛК, то желающие с коллектива могут сделать прививки от гриппа за счет ЛК.
В частной стоматологической клинике "Омега - дент" членам ЛК при лечении - скидка 10 %.
Продолжается проект по серетиду, если есть знакомые, которые больные бронхиальной астмой и они состоят в ЛК, то могут присоединиться.

smile12

27 липня 2012 року благодійній організації «Лікарняна каса Житомирської області» (ЛК) виповнюється 12 років. Вона є найпотужнішою
з-поміж подібних організацій в Україні за кількістю населення та об'ємами забезпечення медикаментами при лікуванні та обстеженні. Нині в ЛК перебуває майже 200 тисяч осіб, які завчасно подбали про своє здоров'я. Щомісяця до членства в Лікарняній касі приєднується близько 1000 людей. Громадяни, котрі з якихось причин вийшли з ЛК або були виключені за несплату добровільних пожертвувань, наразі можуть відновити своє перебування в організації.

Cruizer

Июль 26, 2012, 18:39:25 pm #28 Последнее редактирование: Июль 30, 2012, 17:17:30 pm от admin
Ты уже три месяца сам с собой говоришь...Ликарняна касса-это есть прямое [удалено] народа за ЕГО ЖЕ ДЕНЬГИ. Это все здравомыслящие уже поняли, кроме непробиваемых совковых пенсионеров, которые идут к вам, как крысы на зов дудки...Не нужно пафоса такого. Взывать ваше преступно-мошенническое сообщество к совести глупо. Так что кури бамбук и празднуй 12 лет пока на свободе. Вериться, когда лохов уменьшиться, вы такие сроки будете отмечать в другом месте...
Довёл до ума-не доводи до маразма.

smile12

В БО"Лікарняна каса Житомирської області" перебуває 200 тисяч людей. Дякуємо, що повірили в добру справу та приєдналися до організації! До речі, пенсіонерів не так то й багато. Більшість - молоде працююче населення, яке завчасно дбає про своє здоров"я. Форуми на всіх сайтах області ведуться для того, щоб люди більше знали про можливості ЛК і могли мати власну думку про організацію.

| Вверх